UNIHOUSE S.A.

UNIHOUSE S.A.
Oszczędne, ładne i niepowtarzalne — takie są budynki wielorodzinne wykonane w technologii modułowej, produkowane przez Unihouse w Bielsku Podlaskim. Robią furorę w Norwegii, stawiane są już także w Szwecji i Polsce, duże zainteresowanie budzą w Niemczech.

Nasza marka, korzystając z wieloletniej tradycji związanej z budownictwem drewnianym Podlasia i po 10 latach doświadczeń oraz ukończeniu ponad 2500 mieszkań, stała się pionierem na polskim rynku w produkcji nowoczesnych budynków modułowych w szkielecie drewnianym. Potencjał produkcyjny Unihouse wynosi około 2000 modułów rocznie, co czyni ją jedną z największych firm europejskich w branży budownictwa modułowego.

Wytwarzane przez nas konstrukcje mają bardzo szerokie zastosowanie i sprawdzą się idealnie w przypadku realizacji zróżnicowanych inwestycji:

  • Hoteli i moteli,
  • Budynków wielorodzinnych
  • Budynków biurowych
  • Akademików, przedszkoli, żłobków
  • Przychodni, domów opieki
  • Pawilonów handlowych

Fabryka UNIHOUSE znajduje się w Bielsku Podlaskim. Innowacyjne technologie stosowane w zakładach umożliwiają realizację budynków mających nawet do sześciu kondygnacji. W pełni skomputeryzowane linie produkcyjne pozwalają na precyzyjne odtworzenie projektu, który przesyłany jest za pomocą światłowodów do maszyn konstrukcyjnych. Cały proces powstawania budynku odbywa się w hali, skąd na teren budowy wyjeżdżają gotowe moduły bądź panele. Dzięki temu na miejscu budowy w zaledwie kilkanaście godzin może powstać budynek wielorodzinny.

Dlaczego my?
Oszczędność kosztów użytkowania
Niskie koszty ogrzewania ze względu na niskie współczynniki przenikania ciepła oraz szczelność powietrzną budynków.

Ekologiczna technologia
Ograniczenie emisji CO2 do atmosfery dzięki zastosowaniu naturalnych surowców oraz minimalizowanie ilości odpadów produkcyjnych związane ze szczegółowym projektowaniem każdego elementu budynku.

Wiele możliwości
Indywidualne i elastyczne podejście do Klienta poprzez możliwość produkcji według technologii UNIHOUSE lub technologii Inwestora.
Produkcja modułów oraz realizacja projektów modułowych „pod klucz”.

Innowacyjne rozwiązania
Własne biuro projektowe,
Własny dział B+R,
Współpraca naukowa z Politechniką Białostocką,
Dostosowanie nowych rozwiązań do potrzeb projektu i Klienta.
Budujemy również na skarpach, na różnych rodzajach gruntów, a nawet na dachu istniejącego budynku. Budynki można przemieszczać z miejsca na miejsce, w razie potrzeby demontować i montować ponownie. Można je także łatwo powiększyć, dodając kolejne moduły, kształtując nową formę architektoniczną. UNIHOUSE do każdej realizacji podchodzi indywidualnie – projektanci i inżynierowie biorą pod uwagę potrzeby przyszłych użytkowników.

Unihouse S.A.

ul. Rejonowa 5
17-100 Bielsk Podlaski

+48 85 730 34 77

info@unihouse.pl

www.unihouse.pl

Pin It on Pinterest

Share This