TIMBER MOON Sp. z o.o.

Timber Moon to producent gotowych domów drewnianych w stylu nowoczesnej stodoły. Budujemy domy całoroczne na podstawie innowacyjnej technologii bazującej na budownictwie szkieletowym z zachowaniem praktyk budownictwa modułowego.

Nasze domy drewniane to całoroczne obiekty, które charakteryzuje ponadczasowy design oraz wyjątkowa trwałość pochodząca z natury. W ofercie posiadamy: nowoczesne domy drewniane na zgłoszenie oraz w oparciu o pozwolenie na budowę. Wyróżnia nas szybkość realizacji zamówień. Już w ciągu pół roku od złożenia zamówienia możesz cieszyć się swoim gotowym domem.

 Zespół Timber Moon liczy doświadczonych budowniczych drewnianych domów w Skandynawii. Długoletnia wiedza pomaga nam tworzyć trwałe oraz solidne domy z drewna. Decydując się na zakup domu Timber Moon możesz dodatkowo zamówić usługi niezbędne przy procesie stawiania budynku na działce. Przeprowadzimy Cię przez cały proces realizacji, a Ty będziesz mógł cieszyć się gotowym domem bez zbędnych nieprzyjemności.

Jako Timber Moon Living budujemy gotowe inwestycje na sprzedaż w malowniczych miejscach. Proponujemy kompleksowe rozwiązania domów z działką, pozwalające komfortowo mieszkać i spędzać czas wolny. Polski rynek nieruchomości potrzebuje nowego holistycznego spojrzenia. Wychodzimy naprzeciw ludzkim potrzebom, to nie tylko wymarzone domy ale funkcjonalne i dopracowane projekty, w których serce inwestycji stanowią części wspólne.

Promujemy ekologiczny styl życia, chcemy budować lepsze jutro. Nasze inwestycje realizowane są w pełnym poszanowaniu praw natury. Gwarantujemy niski ślad węglowy w trakcie budowy domu oraz podczas jego użytkowania. Zwiększenie zużycia drewna w budownictwie może przyczynić się do zahamowania niekorzystnych zmian klimatycznych.

Pin It on Pinterest

Share This