STEICO CEE Sp. z o.o.

Koncern STEICO to lider w swojej branży. Produkuje szeroką gamę materiałów termoizolacyjnych z włókna drzewnego oraz niezwykle lekkie i wytrzymałe systemy konstrukcyjne oparte na belce dwuteowej i drewnie klejonym warstwowo z fornirów LVL. Produkty te, uzupełnione o markowy system uszczelniająco-klejący, tworzą kompleksowy SYSTEM BUDOWLANY STEICO dedykowany budownictwu energooszczędnemu. Oferowane przez firmę rozwiązania posiadają prestiżowy certyfikat Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego. Koncern STEICO posiada łącznie 6 lokalizacji w Europie, w tym trzy zakłady produkcyjne: Czarnków i Czarna Woda (Polska) oraz Casteljaloux (Francja). Stanowią one największe zaplecze produkcyjne płyt izolacyjnych z włókna drzewnego w Europie. Łącznie są one wytwarzane na 10 liniach technologicznych, w dwóch procesach: mokrym i suchym.

Ogółem STEICO zatrudnia ponad 1400 pracowników gwarantując tym samym najbardziej rozbudowaną sieć sprzedaży i serwis w branży. Oferuje szerokie wsparcie techniczne oraz tworzy międzynarodowy system seminariów szkoleniowych.

System STEICO to gotowe, certyfikowane rozwiązania do budowy domów przyjaznych zarówno ich mieszkańcom jak i środowisku. Gwarantuje najwyższy komfort użytkowania oraz oszczędność na kosztach związanych z ogrzewaniem. STEICO to technologia zdrowego jutra!

STEICO CEE Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 2 64-700 Czarnków

+48 67 35 66 215

wsparcietechniczne@steico.pl

www.steico.com/pl/

Pin It on Pinterest

Share This