SALOLA ENVIRONNEMENT 

OD PONAD 10 LAT WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW DOSTARCZAJĄC IM SKUTECZNE I PROSTE ROZWIĄZANIA DO USZCZELNIANIA KONSTRUKCJI SZKIELETOWYCH

SALOLA ENVIRONNEMENT jest dziś niekwestionowanym liderem rynku francuskiego w swojej dziedzinie. Jako jedni z pierwszych dostawców na rynku zrozumieliśmy i dostrzegliśmy jak ważna dla struktury i trwałości konstrukcji szkieletowej jest jej szczelność. W swoim rozwoju postawiliśmy na najnowsze rozwiązania sprawdzone w krajach Europy Północnej oraz skupiliśmy się na współpracy z biurami projektowymi, które pomogły nam dopasować naszą ofertę i rozwiązania do oczekiwań klientów. Naszym  celem było to, aby proponowane przez nas rozwiązania spełniały nie tylko wymogi techniczne, ale także były praktyczne i łatwe w użyciu.

WSPIERAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ BUDOWNICTWA DREWNIANEGO

Od początku działalności firmy jej twórcom zależało na tym, aby znaleźć się jak najbliżej najważniejszych producentów domów drewnianych, tak aby produkty i rozwiązania marki SALOLA były ich kojarzone z NAJLEPSZYM, NAJPROSTSZYM ORAZ NAJBARDZIEJ EKONOMICZNYM rozwiązaniem dla zapewnienia szczelności i ochrony budynkom drewnianym. Ponadto twórcom marki zależało także, aby zminimalizować ilość odpadów pozostałych po użyciu produktów SALOLA, tym samym wpisując się w trend ekologicznego budownictwa i ograniczając koszty związane z uprzątnięciem budowy.

WPROWADZAMY INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Zawsze uważaliśmy, że  produkty spełniające oczekiwania rynku, to takie, które zostały opracowane we współpracy z ich docelowymi użytkownikami. W tym celu właśnie stworzyliśmy CENTRUM SZKOLENIOWE i ruszyliśmy w teren, aby wspierać i szkolić naszych klientów i dystrybutorów.

Stworzyliśmy kompletną gamę produktów, która pozwala na zabezpieczenie każdego elementu konstrukcji. Nasze membrany i akcesoria zostały starannie wyselekcjonowane i dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.  Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające jakość i wytrzymałość naszych taśm i membran.

Gama taśm klejących AEROTAPE pozwala nie tylko na doskonałe uszczelnienie konstrukcji, ale także na oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nasze taśmy można stosować zarówno WEWNĄTRZ jak i na ZEWNĄTRZ konstrukcji. Model AEROTAPE RAPIDE pozwala na odpowiedzialną gospodarkę odpadami na budowie. Ta taśma ECO zostało pozbawiona papierowej przekładki ochronnej, dzięki czemu ilość odpadów na budowie znacząco się zmniejsza.

Inteligentna folia regulujące przepływ pary wodnej AEROVAP HYGROMAX to nasz sposób na zdrowy klimat wewnątrz budynku, trwała konstrukcja i ograniczenie strat ciepła.

Dla producentów budynków z CLT stworzyliśmy samoprzylepną wysokoparoprzepuszczalną membranę AEROPLUS 1000H TAPE, która doskonale zabezpieczy drewno przed zawilgoceniem w fazie budowy.

 SALOLA ENVIRONNEMENT to jedna z najbardziej dynamicznych firm na rynku francuskim, która dzięki swojemu doświadczeniu i odpowiednio skomponowanej gamie produktów sukcesywnie poszerza grono swoich klientów na rynkach Europy i Ameryki Północnej. Olbrzymie możliwości magazynowania ( ponad 1000 palet) gwarantują stałą dostępność produktów i krótkie terminy realizacji zamówień.

Salola Environnment

Siedziba
21 Quai des Mines
59300 Valenciennes FR
+33 327324412
contact@salola.fr
b.mykicka@salola.pl

Przedstawiciel w Polsce
BM Solutions Barbara Mykicka
ul. Słoneczna 27
49-332 Olszanka
+48 502 291 838
b.mykicka@salola.pl

www.salola.fr

Pin It on Pinterest

Share This