ROOT BD

Firma Root BD od 2006 r. pośredniczy w sprzedaży płyt i materiałów drewnopochodnych dla budownictwa tradycyjnego oraz budownictwa domów drewnianych, jak również do produkcji mebli.

Oferujemy płyty OSB, Durelis, MFP, belki dwuteowe, materiały izolacyjne i konstrukcyjne, sklejki szalunkowe, materiały oraz złącza ciesielskie, współpracując z czołowymi europejskimi i polskimi producentami. Dostarczamy tworzywa o wysokich standardach energooszczędności, dźwiękoszczelności i termoizolacji. Świadczymy również wybrane usługi budowlane m.in. wdmuchiwanie izolacji.

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta z nastawieniem na jego potrzeby. Organizujemy jego kompleksową usługę. Z uwagi na różnorodność naszych materiałów oraz  mnogość ich zastosowania doradzamy w wyborze najwłaściwszego dla niego produktu.

 

Posiadamy licencję spedytora w transporcie krajowym i międzynarodowym. Zamówienia realizujemy zgodnie z wymaganiami klienta, dbając o terminowość, specyfikę materiałów i stale nadzorując przepływ towaru.
Kompetencja, dobra logistyka sprawność, otwartość oraz elastyczność wyróżniają nas spośród innych.

ROOT BD

ul. Sienkiewicza 30c/8 50-335 Wrocław

+48 883 329 283

rootbd@rootbd.pl

www.rootbd.pl

Pin It on Pinterest

Share This