ROCKWOOL Polska
Sp. z o.o.

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy 2 fabryki w Polsce –  w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań.
Z zespołem ponad 11 700 oddanych kolegów i koleżanek z 46 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.

Izolacja z wełny skalnej ROCKWOOL to niezwykle odporny, naturalny materiał, który jest niepalny i paroprzepuszczalny.  Jego zastosowanie   zwiększa bezpieczeństwo pożarowe budynku, zapewnia obniżenie rachunków za ogrzewanie, pozwala na zachowanie komfortu termicznego i akustycznego.
Dodatkowo optymalne parametry wełny skalnej ROCKWOOL pozwalają na zastosowanie jej w niezliczonej ilości rozwiązań izolacyjnych.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

ul. Kwiatowa 14
66-131 Cigacice

+48 68 385 02 50

doradcy@rockwool.pl

www.rockwool.pl

Pin It on Pinterest

Share This