RIGIPS

Firma Rigips należy do grupy Saint – Gobain i działa na polskim rynku od 1994 roku. Specjalizuje się w produkcji płyt gipsowo-kartonowych i systemów suchej zabudowy wewnątrz, tj. ścian działowych, poddaszy i sufitów podwieszanych. Nowoczesna fabryka z trzema liniami produkcyjnymi, w której przestrzegane są wszelkie standardy i wymogi dotyczące szeroko pojętej ochrony środowiska, znajduje się w miejscowości Szarbków koło Pińczowa.

Produkty firmy Rigips gwarantują najwyższą jakość wykończenia powierzchni mieszkalnych i biurowych. Dzięki użyciu podczas produkcji naturalnego kamienia, materiały są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Co więcej, zapewniają komfort akustyczny, bezpieczeństwo przeciwpożarowe i  są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto wyjątkowość parametrów nie tylko pojedynczych produktów, ale całych systemów, zbadano i potwierdzono laboratoryjnie, dzięki czemu materiały posiadają liczne atesty i aprobaty.

Firma, szukając skutecznych rozwiązań, stawia na jakość i innowacyjność, wyprzedzając tym samym konkurencję. Jest pierwszym i jak dotąd jedynym producentem chociażby płyty Rigimetr PRO (która dzięki nadrukowanym na krawędziach miarkom, umożliwia łatwy i dokładny montaż), czy profili Ultrastil (ze zwiększoną sztywnością i wytrzymałością o ponad 50%).

Rigips to jakość sama w sobie. Potwierdzeniem tego są liczne wyróżnienia i nagrody, m. in.: Konsumencki Lider Jakości, Top Builder czy Laur Konsumenta. 

W ofercie Rigips znaleźć można:

▪ płyty gipsowo-kartonowe
▪ płyty sufitowe
▪ bloczki gipsowe
▪ masy techniczne i gipsowe
▪ gładzie szpachlowe i gipsowe
▪ profile
▪ tynki ręczne, kleje i grunty

 

Rigips Saint Gobain

Biuro
ul. Cybernetyki 9
02-667 Warszawa

+48 603 761 470

tomasz.zajac@saint-gobain.com

www.rigips.pl

Pin It on Pinterest

Share This