HAUSWERK 

Hauswerk jest marką handlową działającą formalnie pod firmą Palettenwerk – jedną z największych firm branży drzewnej w Polsce i w Europie, istniejącą od ponad 30 lat, której obecna siedziba znajduje się w Jordanowie w województwie małopolskim. Marka Hauswerk, zajmująca się budową domów prefabrykowanych, pasywnych i zero-energetycznych oficjalnie pojawiła się w 2019 roku, kiedy to został zakończony unijny projekt badawczo – rozwojowy, prowadzony z instytucjami naukowymi: Politechniką Krakowską i Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, pozwalający wybrać najbardziej optymalną technologię produkcji domów z prefabrykantów.
Kompleksowa oferta firmy obejmuje  nie tylko przygotowanie projektu architektonicznego włączenie z uzyskaniem pozwolenia na budowę, produkcję i montaż, ale również wykończenie zgodne z oczekiwaniami inwestora i jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i deweloperów.

Nowoczesny, sterowany komputerowo park maszynowy, wyposażony w specjalistyczny sprzęt, maszyny i narzędzia marki Wienmann, hale narzędziowe i magazyn, sprawiają że domy wyprodukowane przez Hauswerk są wykonane precyzyjnie i trawle. Wykorzystywane specjalistyczne drewno konstrukcyjne KVH, zapewnia nie tylko wysoką jakość, wytrzymałość i energooszczędność budynku, ale też szczelność, odporność na ogień i niską akustykę. Producent uzyskuje bardzo dobre parametry użytkowe domów, takie jak np. niskie zużycie energii czy optymalna cyrkulacja powietrza, dzięki przemyślanym projektom, zaawansowanym technologiom przegród oraz wysokiej jakości materiałom konstrukcyjnym i izolacyjnym.

O wysokich standardach jakości i powtarzalności wytwarzanych produktów świadczy uzyskany Certyfikat ISO. Firma otrzymała również Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju za jeden z najlepiej zrealizowanych projektów unijnych pn. „Opracowanie innowacyjnej technologii budownictwa modułowego prefabrykowanego na bazie drewna przez Palettenwerk Kozik Sp. j.”  oraz posiada certyfikat PEFC (Programme for Endorsement of Forest Certification Scheme).

HausWerk

ul. Przemysłowa 219
34-240 Jordanów

+48 532 146 000

hauswerk.pl

Pin It on Pinterest

Share This