MIEDZIŃSKI Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.

Logo MIEDZIŃSKI Grupa Kapitałowa

Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o. o. jest firmą, która od ponad 14 lat działa w branży stolarskiej. Przedsiębiorstwo oferuje produkty w szeroko rozumianym zakresie budownictwa drewnianego. Działa na rynku krajowym jak i zagranicznym. Zaletą firmy jest doświadczenie, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość produktów. Odbiorcami są klienci indywidualni i deweloperzy. Firma współpracuje z samorządami lokalnymi, realizując  wiele inwestycji służących podnoszeniu walorów krajobrazu Polski. Dynamiczny rozwój doprowadził również do ekspansji na rynki europejskie.  Charakterystyczne domy czy też architektura ogrodowa w postaci altan, wiat, domków letniskowych zainstalowana jest już m.in. w Austrii, Niemczech, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Wielkiej Brytanii,  Francji, Grecji.

Wychodząc naprzeciw rozwoju nowoczesnego budownictwa cechującego się efektywnością energetyczną a co za tym idzie przyjaznego środowisku stworzono brand MDM Energy w ramach którego produkowane są oraz montowane prefabrykowane domy mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej w konstrukcji szkieletowej drewnianej.  Proces prefabrykacji przegród realizowany jest na linii produkcyjnej Randek.
Dzięki wieloletniej pracy w branży, współpracy z instytutami badawczymi w tym Wydziałem Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,  Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o. o. posiada bogate doświadczenie, które pozwala na wykorzystanie sprawdzonych i najskuteczniejszych sposobów podczas wznoszenia wyprodukowanych konstrukcji oraz jest w posiadaniu kompleksowo zaopatrzonego zaplecza technicznego i wykwalifikowanej kadry.

Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.

Kowale 21
42-274 Konopiska

+48 535 393 323

biuro@mdmenergy.pl

mdmenergy.pl

Pin It on Pinterest

Share This