J.W. CONSTRUCTION
HOLDING S.A.

 Jesteśmy jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 27 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Od początku istnienia firmy możemy pochwalić się ilością ponad 32 tysięcy mieszkań oraz ponad 600 domami jednorodzinnymi w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i poza krajem. W naszym portfolio znajdują się nie tylko inwestycje z segmentu popularnego, lecz także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz luksusowe obiekty hotelowe, m.in. Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju oraz Hotel Dana w Szczecinie.

 

Naszą misją jest dostosowywanie bieżącej polityki sprzedażowej do zmian wynikających z regulacji rządowych i sytuacji makroekonomicznej w kraju. Wszystkie prowadzone przez nas działania mają na celu umożliwienie klientom kupna mieszkania, o którym zawsze marzyli, a lokale oferowane w naszych inwestycjach projektowane są  na miarę indywidualnych potrzeb nabywców. Nasza oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy chcieliby zainwestować swój kapitał w nieruchomości. Dziś inwestycja w nieruchomość to podwójny zysk – dochód z wynajmu oraz wzrost wartości nieruchomości w czasie. To także perspektywa atrakcyjnej stopy zwrotu w kolejnych latach.

 Nasze starania zostały docenione zarówno przez klientów, którzy nam zaufali, jaki i znamienite jury prestiżowych konkursów. Jesteśmy dumnymi laureatami wielu wyjątkowych nagród, m.in. Deweloper Roku 2015, QI Order, Laur Konsumenta oraz zwycięzcą opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej.

Od 2019 roku rozwijamy segment budownictwa szkieletowego drewnianego. Naszym celem jest budownictwo wielorodzinne i jednorodzinne w tej technologii. Zrealizowaliśmy 51 projektów domów jednorodzinnych i rozpoczynamy budowę 17 budynków wielorodzinnych. Cały czas doskonalimy technologię i opracowujemy nowe rozwiązania mające sprawić aby realizowane przez nas obiekty były bezkonkurencyjne i ekologiczne.

J.W. Construction
Holding S.A.

Zakład Produkcyjny
Ul. Nowa 40
05-240 Tłuszcz

22 771 77 77

holding@jwc.pl

www.jwc.pl

Pin It on Pinterest

Share This