ISOVER POLSKA

ISOVER, światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferujący szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych.

Produkty marki ISOVER cechuje najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi nawet 0,030 W/(m*K). ISOVER to synonim najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak m.in. Teraz Polska, Konsumencki Lider Jakości, TopBuilder.

Biuro Doradztwa Technicznego ISOVER:
bezpłatna infolinia: 800 163 121,
e-mail: konsultanci.isover@saint-gobain.com.

Dlaczego ISOVER?

 JAKOŚĆ: Technologia Thermistar® to efektywna izolacja termiczna i akustyczna przegród budowlanych we wszystkich aplikacjach.
BEZPIECZEŃSTWO: Zarówno szklana jak i skalna wełna mineralna są produktami niepalnymi i zapewniają odporność ogniową dzięki najwyższej klasie reakcji na ogień.
ZDROWIE: Wełna ISOVER jest odporna na szkodliwe grzyby i pleśń, bezpieczna dla zdrowia podczas montażu i użytkowania, co potwierdza Atest Higieniczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz certyfikat EUCEB.
TRWAŁOŚĆ: Wełna mineralna zachowuje swoje właściwości nawet 55 lat od montażu i nie osiada w przegrodzie!
OSZCZĘDNOŚĆ: Wełna ISOVER pozwala znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania (i klimatyzacji) o każdej porze roku, przez wiele lat użytkowania. 7-krotna kompresja produktu znacząco redukuje koszty transportu i magazynowania.
EKOLOGIA: Izolacja z wełny mineralnej znacznie redukuje emisje szkodliwych substancji, gazów i pyłów przyczyniając się do eliminacji smogu. 70% surowców zużywanych do produkcji wełny szklanej ISOVER to stłuczka szklana pochodząca z recyclingu.
ŁATWY MONTAŻ: Produkty ISOVER są wyjątkowo sprężyste, a te o współczynniku lambda 0,036 W/mK i niższym są samonośne i nie trzeba ich sznurkować.
DOŚWIADCZENIE: ISOVER jest obecny na światowych rynkach od ponad 80 lat. W Polsce od 25 lat wyznacza coraz wyższe standardy technologiczne na rynku izolacji.

ISOVER nieustannie inwestuje w technologię, dzięki czemu proponuje Klientom nowe rozwiązania, łączące zalety optymalnej izolacji i mające nierzadko wizjonerski charakter. Naszymi priorytetami są: zaspakajanie wyrafinowanych potrzeb nabywców oraz dostarczanie produktów o nowych możliwościach.
Nasze produkty łączą w sobie trzy najważniejsze cechy materiału izolującego. Są to:
Izolacja akustyczna – produkty ISOVER są najpopularniejszymi izolatorami akustycznymi w Polsce. Oferujemy specjalne produkty (np. Aku-Płyta, Optima Sonic) służące do izolacji akustycznej ścian. Oferowane przez nas izolacje akustyczne ścian działowych i stropów zdecydowanie podnoszą komfort życia i redukując hałas, wpływają pozytywnie na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.
Izolacja termiczna – produkty ISOVER są doskonałymi izolatorami termicznymi. Dzięki nim w zauważalny sposób można zredukować koszty ogrzewania. Nasza Super-Mata to jeden z najlepszych w Polsce produktów do izolacji termicznej. Ponadto nasze folie i inne produkty są paroprzepuszczalne – dzięki temu wilgoć nie gromadzi się w ścianach, zapobiegając powstawaniu grzybów i niszczeniu ścian.
Izolacja ogniowa – produkty ISOVER są zakwalifikowane do najwyższych klas niepalności. Dzięki temu wykonanie izolacji budynku z naszych produktów zwiększa jego bezpieczeństwo.

Isover Polska Saint Gobain

ul. Okrężna 16
44-100 Gliwice

+48 800 163 121

konsultanci.isover@saint-gobain.com

www.isover.pl

Pin It on Pinterest

Share This