F.P.H.U. HEBELDOM

Firma Hebeldom to 10 lat doświadczenia w budownictwie szkieletowym zarówno na rynku Skandynawii, jak również Polski. W tym czasie wybudowaliśmy dziesiątki domów czym zyskaliśmy pozytywną opinię na rynku domów drewnianych

Aby podążyć za trendem i być bliżej natury od 2015r. przeszliśmy na otwarty dyfuzyjnie system Steico. Przez to że nasze domy są prefabrykowane na halach produkcyjnych czas montażu domu został skrócony do kilku dni co wprawia w zachwyt naszych klientów i ich rodziny, a przede wszystkim sąsiadów. Całkowity czas budowy z instalacjami do tzw. stanu deweloperskiego to max 3 m-ce.

 

Dla nas jako firmy liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów. Dlatego każda oferta przygotowywana jest „na miarę” zarówno oczekiwań jak i możliwości finansowych. Jako wykonawca posiadamy bazę projektów z których klient wybiera najbardziej dopasowany budynek do swoich potrzeb, oczekiwań oraz do działki. Naszymi standardowymi praktykami są: ogrzewanie elektryczne podczerwienią, wentylacja z rekuperacją stolarka okienna i drzwiowa o niskim współczynniku oraz panele fotowoltaiczne dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować klientowi tzw. dom bez rachunków. Aby sprostać konkurencyjnemu rynkowi postawiliśmy na szybkość i profesjonalizm. Tu nie ma miejsca i czasu na eksperymenty. Wszystkie etapy budowy nadzorowane są i prowadzone przez osoby z długoletnim doświadczeniem, które swoje umiejętności doskonaliły pod okiem prawdziwych mistrzów. Hebeldom posiada także własne materiały doskonałej jakości, które zaoszczędzą klientom poszukiwań. Stawia się tu na sprawdzonych dostawców, tak by wykonane domy spełniały najwyższe standardy. Aby podnieść jakość usług każdy klient ma do dyspozycji możliwość kontaktu z architektem, który służy pomocą i radą, zarówno na etapie budowy jak i aranżacji wnętrza.

F.H.P.U. Hebeldom

ul. Prosta 16, Rokocin
83-200 Starogard Gdański

+48 502 493 998

biuro@hebeldom.pl

hebeldom.pl

Pin It on Pinterest

Share This