P.P.H.U. GOLBALUX 
Sp. z o.o.

Fabryka energooszczędnych domów z drewna „GOLBALUX” założona została w 1994 roku przez Państwo Mieczysława i Halinę Golba. Obecnie  to  duża  rodzinna  firma.
Jesteśmy z naszymi klientami już ponad 20 lat – mówi Prezes firmy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie domów z drewna. Nasza produkcja to tradycja w połączeniu z nowoczesną techniką obróbki drewna. Nowoczesne i innowacyjne maszyny oraz termiczna obróbka drewna pozwala nam tworzyć piękne, zdrowe i ciepłe domy. Główną zaletą naszych domów jest energooszczędność, która wiąże się z niskimi kosztami utrzymania domu oraz solidna opatentowana konstrukcja.

Mamy ponad 4 000 m2 hal produkcyjnych i prawie 4 ha powierzchni magazynowo-składowej. Hale wyposażyliśmy w najnowsze i innowacyjne centra ciesielski CNC z nowoczesną linią do prefabrykacji domów. Zbudowaliśmy nowoczesną linię do produkcji wiązarów dachowych. Wszystkie cięcia, wiercenia, frezowanie, znakowanie i opisywanie wszystkich elementów konstrukcyjnych odbywają się automatycznie. W przycinaniu i budowie elementów konstrukcyjnych ścian, stropów oraz wiązarów dachowych uzyskują najwyższą jakość. Elementy konstrukcyjne projektowane są komputerowo i przekazywane w formie cyfrowej do dalszej obróbki. Wprowadzone oprogramowania projektowe konstrukcji daje potężne narzędzie CAD/CAM przygotowane dla różnych obszarów zastosowań. 3D CAD/CAM, to tworzenie przestrzennych modeli obiektów. Połączenie dwóch systemów CAD i CAM daje ogromne możliwości projektowo-produkcyjne. Tak rozbudowany program stwarza duże możliwości w prefabrykacji najbardziej skomplikowanych budynków. Duża rozpiętość zastosowań pozwala dostosować się do bieżących wymagań i potrzeb klienta. Uzyskaliśmy dotąd nieosiągalną prędkość obrabianych elementów przy pełnej elastyczności i precyzji. To skutkuje czasem realizacji dotychczas nieosiągalnym z oczywistą korzyścią odbiorcy końcowego. Energooszczędne domy budujemy zgodnie z najwyższą innowacyjną sztuką ciesielską
Budujemy domy już ponad 20 lat w stanie surowym, zamknięty i pod klucz. Chętnie służymy radą i pomocą. Dysponujemy kilkunastoma ekipami montażowymi działającymi na terenie całego kraju. Budując z nami otrzymasz gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu oraz atrakcyjną cenę. Zapraszamy do naszej firmy, która mieści się w Wiązownicy woj. Podkarpackie na rozmowy i negocjacje oraz do oglądania domów pokazowych.
Nasze domy kojarzą się z ciszą i spokojem, z rodzinną ciepłą atmosferą, z naturą, ekologią oraz materią miłą i ciepłą w dotyku. Technologia drewniana to technologia ekologiczna oparta na materiale odnawialnym jakim jest drewno. Uzyskujemy ją w sposób „czysty” i z minimalnym zużyciem energii konwencjonalnej. Stosowane przez nas drewno do budowy domów pochodzi z Bieszczad. Najważniejsza czynność w przygotowaniu elementów konstrukcyjnych domu z drewna to obróbka termiczna. Poprzez tą czynność drewno jest zakonserwowane na zawsze i zyskujemy komfort użytkowania. Trzeba pamiętać, że w domu wraz z rodziną spędzamy połowę życia i należy brać po uwagę wszystkie „szczegóły” Domy zbudowane zgodnie z najwyższą sztuką ciesielską mogą przetrwać nawet 200-300 lat.

P.P.H.U. Golbalux Sp. z o.o.

ul. Sportowa 15
37-522 Wiązownica

+48 601 496 106

biuro@golbalux.pl

golbalux.pl

Pin It on Pinterest

Share This