JAMES HARDIE Europe GmbH
Sp. z o.o.

James Hardie Europe jest spółką zależną firmy James Hardie Industries, założonej w 1888 roku w Australii. Przez okres ponad 130 lat, przedsiębiorstwo ewoluowało i zmieniło się diametralnie. Dla obecnego położenia, znaczące były lata 80 ubiegłego wieku, kiedy to pojawiły się w ofercie pierwsze produkty włóknowo-cementowe. James Hardie Europe jest pionierem i światowym producentem materiałów budowlanych, wykorzystywanych w systemie suchej zabudowy.

Firma nieustannie się doskonali i optymalizuje zakres swoich usług, inwestując w badania i rozwój. Zwraca uwagę przede wszystkim na jakość produktów, wydajność produkcji i ekologiczne rozwiązania procesów produkcyjnych.

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell należą do lekkich technologii budowlanych, umożliwiających wykonanie suchej zabudowy nawet w okresach zimowych. Ich niewątpliwymi zaletami są: trwałość, odporność na wilgoć i ogień oraz szerokie możliwości konstrukcyjne. Są synonimem szybkich, ekonomicznych i łatwych w późniejszej przebudowie obszarów budownictwa. Dodatkowo idealnie sprawdzają się w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Flagowe produkty James Hardie Europe:

▪ Płyty włóknowo-cementowe
▪ Płyty gipsowo-włóknowe

 

James Hardie Europe GMBH Sp. z o.o.

ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa

+48 22 645 15 59

fermacell-pl@jameshardie.com

www.fermacell.pl

Pin It on Pinterest

Share This