ERDOL HAUS

W 2020 roku członek stowarzyszenia BOX HAUS stworzył drugą markę ERDOL HAUS, której Ambasadorem jest Mistrz Świata w skokach narciarskich – Piotr Żyła. W 2 lata marka ERDOL HAUS stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w branży prefabrykowanych domów w Polsce.

Budynki wykonane w #ERDOLHAUS to projekty niezmienne. W #ERDOLHAUS możesz wybrać z 6 podstawowych niezmiennych projektów, a w gotowym konfiguratorze dopasować go do własnych potrzeb. Różnych konfiguracji jest ponad 10 000.

Wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie pozwalają na stworzenie wyjątkowego domu o wysokiej jakości w stosunkowo krótkim czasie. Co ważne, szybkość realizacji nie wpływa na wzrost ceny. Wręcz przeciwnie – Erdol Haus to gwarancja niskich kosztów budowy, a zainstalowany system fotowoltaiczny pozwala na dalsze oszczędności, jednocześnie sprawiając, że dom jest przyjazny środowisku. Ma wszystko, czego potrzeba, bez zbędnych elementów generujących dodatkowe koszty. 

Decydując się na zakup Erdol Haus w pakiecie z dodatkowymi korzyściami, Klient zyskuje podwójnie. Gwarantujemy nie tylko stałość ceny, ale także dom, który jest tani w budowie i w utrzymaniu. Technologie wykorzystywane do produkcji naszych domów szkieletowych w połączeniu systemami fotowoltaiki i rekuperacji sprawiają, że koszty utrzymania spadają do minimum.

 

Erdol Haus

Biuro Handlowe
ul. Kwiatowa 2b
43-195 Mikołów

+48 732 717 200

biuro@erdolhaus.pl

www.erdolhaus.pl

Pin It on Pinterest

Share This