DREAM ART HOME
Sp. z o.o.

Działająca od 2011 roku firma Dream Art Home, zlokalizowana w Bielsku – Białej, jest jedyną w Polsce firmą produkującą ekologiczne domy z drewna litego w systemie Massive-Holz-Mauer (MHM). Każdy z powstałych budynków w całości jest odzwierciedleniem nazwy producenta – Dream Art House.

Technologia MHM, dzięki użyciu nieimpregnowanego drewna, umożliwia wybudowanie domu o charakterystyce domu pasywnego. Ściany domów z litego drewna są połączeniem atrybutów konstrukcji drewnianych ze stabilnością ścian murowanych. Zintegrowanie cech, takich jak duża akumulacja ciepła ścian oraz samodzielne regulowanie poziomu wilgotności, sprawia że to jedyny tak stabilny, trwały i wytrzymały produkt na ranku materiałów budowlanych. Wykorzystany surowiec, pozbawiony wszelkich substancji chemicznych i klejów, jest w pełni odnawialny, dzięki czemu powstałe podczas produkcji odpady mogą być poddane pełnemu recyklingowi. Ponad to posiada Europejską Aprobatę Techniczną i ma wysoką odporność na ogień.

Oferta firmy obejmuje budowę domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. Daje inwestorowi możliwość swobody w projektowaniu, dzięki możliwości adaptacji projektu, braku ograniczeń modułowych i możliwości zastosowania dowolnych materiałów wykończeniowych. Dzięki wysokiej izolacyjności termicznej budynku, zyskujemy gwarancję niskich kosztów utrzymania. Wykorzystane innowacyjne technologie, skróciły czas produkcji i montażu do zaledwie kilku dni. Celem Dream Art Home jest wysoka jakość, terminowość i satysfakcja użytkowania.

Dream Art Home Sp. z o.o.

ul. Sarni Stok 1
43-300 Bielsko Biała

+48 606 750 901

biuro@dreamarthome.pl

www.dreamarthome.pl

Pin It on Pinterest

Share This