DREAM ART HOME
Sp. z o.o.

Dream Art Home jedyna firma w Polsce, produkująca domy z drewna litego oparte na niemieckiej technologii Massive-Holz-Mauer.

Dlaczego MY?

Dzięki technologii MHM, bazującej na zastosowaniu nieimpregnowanego drewna ,możliwe staje się wybudowanie domu o charakterystyce domu pasywnego, w którym ściana równoczesnie posiada dużą akumulację ciepła i zachowuje możliwość oddychania (DYFUZJA). Ponadto dzięki wyelminowaniu w całości substancji chemnicznych, klejów oraz impregnatów otrzymujemy dom ZDROWY, NATURALNY, WOLNY OD EMISJI SUBSTANCJI SZKODLIWYCH, który staje się ekologiczną oazą dla całej rodziny.
ŁĄCZENIE TYCH CECH NIE POSIADA ŻADEN Z DOTYCHCZAS OFEROWANYCH NA RYNKU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.

Co więcej ?

Budownictwo oferowane przez firmę posiada szereg zalet jakimi są :
Możliwość adaptacji każdego projektu, dzięki czemu możliwe jest zrealizowanie najśmielszych wizji architektonicznych, nie tylko w przypadku domów jedonrodzinnych, ale również w budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych.
Zastosowanie innowacyjnej technologii wpływa również na ekonomiczny aspekt budownictwa, poprzez znaczne skrócenie czasu produkcji oraz montażu ( do kilku dni) , otrzymujemy natychmiast suche,wygodne mieszkanie wykonane z trwałego materiału, generujące niskie koszty utrzymania, a więc ekonomiczne.

Dream Art Home Sp. z o.o.

ul. Sarni Stok 1
43-300 Bielsko Biała

+48 606 750 901

biuro@dreamarthome.pl

www.dreamarthome.pl

Pin It on Pinterest

Share This