DOMY BIEDRZYCKI

Firma Domy Biedrzycki, z siedzibą w Wilkowie nad Wisłą, specjalizuje się w budowie energooszczędnych i pasywnych domów szkieletowych od 2014 roku, bazując na doświadczeniu w branży budowlanej, zdobywanym od 2002 roku. Bogate doświadczenie, odbyte liczne szkolenia, zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników i możliwość wykonania indywidualnych projektów, są gwarantem najwyższej jakości technologicznej i funkcjonalnej realizowanych zamówień. Oprócz budowy domów, firma pomaga również klientom zdobywać wymagane dokumenty i pozwolenia, a także prowadzi doradztwo techniczne dla firm budowlanych i inwestorów w zakresie budowy domów szkieletowych.
Jest Ambasadorem Budownictwa Pasywnego w Polskim Instytucie Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej oraz członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.

Do budowy szkieletowych energooszczędnych i pasywnych budynków, firma wykorzystuje lite drewno oraz cenioną na całym świecie technologię Steico, która cechuje się jakością i trwałością oraz szybkością wykonania. Budynki szkieletowe, wykorzystujące system budownictwa naturalnego Steico, łącznie z fundamentami, można zbudować już w trzy miesiące. Wykorzystywane materiały są ekologiczne i zdrowe, budynki posiadają doskonałą izolację termiczną, a co za tym idzie, zapewniają zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach.  Dodatkowo oferowane przez Domy Biedrzycki domy, nie posiadają ograniczeń konstrukcyjnych, dzięki czemu zawsze można je rozbudować w sposób szybki, stosunkowo tani i nieuciążliwy dla domowników.

Domy Biedrzycki

Biuro handlowe
ul. Kolejowa 43
05-092 Łomianki

+48 501 660 408

biuro@domybiedrzycki.pl​​

domybiedrzycki.pl

Pin It on Pinterest

Share This