DOMY TATARCZUCH

Firma TATARCZUCH posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracach ciesielsko-dekarskich. Nasza obecność na rynku zaowocowała tysiącami zrealizowanych inwestycji oraz zadowolonych klientów. Nowoczesny park maszynowy, najwyższa jakość materiałów oraz wyszkolone ekipy montażowe to nasze atuty.
Budujemy ekologiczne i energooszczędne domy w technologii drewna masywnego. Polega ona na wykonaniu elementów budynku z płyt z drewna klejonego. Masywna konstrukcja poprawia stabilność i wytrzymałość konstrukcji domu.

Drewno to najbardziej przyjazny człowiekowi materiał. Jest jedynym w pełni odnawialnym materiałem budowanym oraz redukuje zawartość dwutlenku węgla w atmosferze.  W naszych domach korzystamy  z najwyższej jakości drewna, suszonego komorowo, struganego i selekcjonowanego jakościowo. Taki materiał gwarantuje wysoką jakość powstałych budynków. Konstrukcja domu wykonana w 100 % z naturalnych materiałów pozwala uzyskać niezwykły mikroklimat wnętrza. Dodatkowo masywne ściany mają zdolność akumulacji ciepła, co w połączeniu z grubą izolacją termiczną wykonaną z wełny drzewnej  wpływa na niskie koszty ogrzewania. Dopełnieniem całości ekologii budynku jest zastosowanie na elewacji drewna termizowanego – jedynego materiału naturalnie uodpornionego poprzez wygrzewanie w wysokiej temperaturze  – bez chemii.

Nasze domy wykonujemy w technologiach HBE, Novatop czy CLT.
Elementy precyzyjnie wykonane w fabryce, z wyciętymi otworami pod okna, z kanałami na instalacje przyjeżdżają na budowę w modułach        umożliwiając szybki montaż. Wszystkie cięcia czy frezowania są wykonywane na centrum obróbczym Hundegerr K2i. Jako jedyni w Polsce posiadamy maszynę która może obrobić elementy drewniane o wymiarach 35×135 cm oraz długości do 14 m.

Domy Tatarczuch to ekologiczne , energooszczędne i naturalne domy z drewna.
Posiadamy własne projekty domów całorocznych, ale zrealizujemy również  budynek wg projektu indywidualnego.
Zainteresowanych budową zapraszamy do kontaktu.

Domy Tatarczuch

Mierzyn 23 A
28-340 Sędziszów

+48 502 780 287

domy@tatarczuch.pl

www.tatarczuch.pl

Pin It on Pinterest

Share This