DOMY.EXPERT

Domy.Expert mają propozycję dla osób, które mają w planach budowę własnego domu i chciałyby to zrobić szybko i bezproblemowo oraz dla deweloperów, którym zależy na wysokiej jakości produktu oraz zminimalizowaniu ilości prac organizacyjnych, których wymaga budowa tradycyjna.
Domy produkowane przez firmę doskonale wypełniają wszystkie założenia stosowanej technologii.
Budynki powstają szybko, ponieważ elementy domu są produkowane w nowoczesnej fabryce, z zastosowaniem maszyn numerycznych do obróbki drewna, a potem z gotowych elementów są składane na budowie. Wielkość zakładu -5.600 m3 hal produkcyjnych- oraz jego wyposażenie determinują organizację procesu produkcji i stopnień jego kontroli; umaszynowienie w profesjonalne centrum CNC do obróbki drewna i inne maszyny numeryczne pozwala nam na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia elementu oraz jego powtarzalność. Precyzyjne połączenia wykonane przez maszynę CNC stabilizują każdą konstrukcję oraz minimalizują konieczność stosowania dodatkowych łączników.

Wypracowane technologie – zwłaszcza 4E- powodują, że domy przez nas produkowane są wyjątkowo ekologiczne i energooszczędne. Przegroda 4E, o współczynniku przenikania ciepła na niespotykanym poziomie U = 0.10 W/m2*K powoduje, że dom ma niewielkie zapotrzebowanie na energię zarówno zimą podczas sezonu grzewczego jak i latem, wtedy gdy mieszkańcy korzystają z klimatyzacji.

Domy.Expert budują domy na podstawie  projektów gotowych oraz indywidualnych, produkują więźby dachowe i inne konstrukcje drewniane: altany, garaże, wiaty, pergole i inne.

Domy.Expert

ul. Kościuszki 109
26-680 Wierzbica

+48 665 664 455

biuro@domyexpert.com

domyexpert.com

Pin It on Pinterest

Share This