BOX HAUS Sp. z o.o.

Ekologia, nowoczesność i najwyższej jakości materiały tworzą mocne fundamenty każdego z domów BOX HAUS.
Już od ponad 15 lat spełniamy Wasze marzenia o posiadaniu pięknego, funkcjonalnego i energooszczędnego domu za możliwie najniższą cenę. Oferujemy zarówno gotowe domy na sprzedaż, jak również urzeczywistniamy najśmielsze wizje adaptacyjne Klientów w projektach indywidualnych.

Misja
Pragniemy przełamywać bariery finansowe w drodze do posiadania własnego domu. Dzięki współpracy z nowoczesną fabryką oraz zastosowaniu prostej, powtarzalnej architektury, zunifikowanych elementów i praktycznych rozwiązań, możemy zapewnić naszym Klientom relatywnie najniższą cenę na rynku. Priorytetem w każdym projekcie BOX HAUS jest energooszczędność, ekologia i walory wizualne budynku.

Technologia – 100% wykonania w EU
Elementy naszych domów powstają w fabryce, gdzie na powierzchni 3000 m2 pracuje innowacyjny, niemiecko-szwedzki park maszynowy, spełniający wymogi Europejskiego Związku Domów Gotowych. Wykonane elementy montowane są na płycie fundamentowej w ciągu zaledwie kilku dni. Podstawowym surowcem budowlanym jest drewno KVH – rozwiązanie solidne, ekologiczne i funkcjonalne (samoregulacja wilgotności), pozwalające stworzyć we wnętrzach korzystny, prozdrowotny klimat. Do budowy domów używamy najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów.

Box Haus Sp. z o.o.

ul. Pawła Wyry 14 A
43-170 Łaziska Górne

+48 570 497 000

biuro@box-haus.pl

box-haus.pl

Pin It on Pinterest

Share This