Stalowe orynnowanie Siba Round, Siba Square i Siba Modern to nowoczesne systemy rynnowe charakteryzujące się wyjątkową szczelnością i doskonałym dopasowaniem poszczególnych elementów. Systemy rynnowe Siba dostępne są w wersji półokrągłej, kwadratowej i w wersji ukrytej. Orynnowanie Siba to kompletne systemy zawierające wszystkie niezbędne elementy do stworzenia idealnego systemu odprowadzania wody opadowej.

Półokrągły system rynnowy Siba Round

Siba Round to uniwersalny stalowy system odprowadzania wody deszczowej z budynku o przekroju półokrągłym nadający się do wszystkich rodzajów dachów. System jest łatwy w montażu, ekonomiczny i estetyczny.

Kwadratowy system rynnowy Siba Square

Siba Square to stalowy system orynnowania wyróżniający się nietypowym kształtem. Kwadratowy przekrój rynien sprawia, że jest to system nadający się do realizacji ciekawych i nowatorskich projektów architektonicznych.

System rynny ukrytej Siba Modern

Siba Modern to stalowy system rynny ukrytej przeznaczony do zastosowania na obiektach gdzie rynna wkomponowana jest w bryłę budynku. Rynna ukryta Siba Modern stanowi estetyczne połączenie dachu bezokapowego z jego elewacją.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

https://www.rynnysiba.pl/

Pin It on Pinterest

Share This