Fotowoltaika cały czas zyskująca na popularności to rozwiązanie zapewniające nie tylko redukcję śladu węglowego ale również sposób na niezależność energetyczną a przede wszystkim na obniżenie rachunków za prąd.

Falowniki ZCS Azzurro to najnowszej generacji urządzenia łączące inteligencję „informatyczną” i “smart” pod znakiem ZCS z najbardziej zaawansowaną technologią elektroniczną, aby stworzyć nową koncepcję falownika fotowoltaicznego.

Bogaty asortyment ZCS Azzurro spełni wszystkie potrzeby energetyczne, związane z zastosowaniem w mieszkalnym. Instalacje oparte na falownikach hybrydowych spełnią oczekiwania wszystkich nawet najbardziej wymagających klientów stawiających na niezależność i bezpieczeństwo energetyczne.

ZCS Azzurro wyposażony jest w innowacyjny system ZCS Azzurro Connext który pozwala na optymalizację zarządzania energią w inteligentnych domach składających się z fotowoltaiki, magazynów, pomp ciepła, automatyki domowej i ładowania pojazdów elektrycznych zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klienta.
Więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://www.zcsazzurro.com/pl/?ol=true

Magazyny energii PYlontech to doskonałe rozwiązanie, zestaw dopasowany do profilu zużycia energii elektrycznej jest w stanie zapewnić pełną niezależność energetyczną przez nawet 8 miesięcy. Stosując własny magazyn energii ograniczmy jeszcze bardziej emisję CO2 i zwiększymy nasze oszczędności.

Moduł fotowoltaiczny musi wytrzymać co najmniej 25 lat. Dlatego wybieramy wyłącznie surowce najwyższej jakości o identyfikowalnym pochodzeniu i przetwarzamy je w sposób wysoce zautomatyzowany.

Zadowolenie klientów jest najlepszym potwierdzeniem jakości produktów tego producenta.
Ponadto zdobyli oni wiele innych niezależnych certyfikatów dostępnych na stronie https://www.futurasun.com/en/

Moduły FuturaSun to najwyższa jakość wykonania objawiająca się 15 letnią gwarancja na trwałość modułu oraz na bardzo niską jego degradującą co przekłada się na większy uzysk energii w czasie pracy instalacji przez 25 lat.

Pin It on Pinterest

Share This