Peszle okablowane od Elit S.A. są dobre do każdego rodzaju instalacji elektrycznej, czy to w tradycyjnej ścianie cementowej, betonowej, czy pod płytą gipsowo-kartonową, ścianami ruchomymi, prefabrykowanymi lub złożonymi systemami.

Peszle okablowane to jednak prefabrykat idealny i dedykowany dla budownictwa domów gotowych.
Ze względu na specyficzny rodzaj budownictwa domów prefabrykowanych okablowane rury karbowane są świetnym rozwiązaniem, które pozwoli ułatwić rozplanowanie i wykonanie instalacji elektrycznej.

Peszle okablowane świetnie wpisują się w jedną z topowych zalet tego budownictwa – krótki czas realizacji.

Dzięki zastosowaniu peszli okablowanych, wyeliminowane zostaje przeciąganie przewodów elektrycznych w peszlach, co oznacza oszczędność czasu, pieniędzy oraz siły roboczej o około 30%.

Peszel można w każdej chwili uzupełnić też o dowolny rodzaj przewodu.
Produkty te są bezhalogenowe, samogasnące, z możliwością zalewania betonem oraz spełniają wszystkie europejskie standardy jakości.
Peszle samogasnące, czyli rury karbowane, które nie podtrzymują płomienia, to produkty wymagane i konieczne przy drewnianych konstrukcjach domów.
Ponadto jako produkt bezhalogenowy, jest w 100% bezpieczny dla ludzi w razie pożaru, ponieważ nie produkuje szkodliwych dla zdrowia i życia halogenów.

Tworzywo PP jest z kolei 3 razy bardziej wytrzymałe niż tradycyjne PVC.

Pin It on Pinterest

Share This