DANWOOD S.A.

Producent domów Danwood S.A.

Jesteśmy producentem energooszczędnych domów prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej. Nasza zdolność produkcyjna wynosi ponad 1500 domów rocznie, co sprawia, iż jesteśmy największym producentem domów gotowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1700 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim, Białymstoku oraz w przedstawicielstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Austrii.

Od ponad 20 lat działamy poza granicami kraju, a domy marki DAN-WOOD HOUSE są znane w całej Europie. Obecnie większość produkcji kierujemy na eksport do państw Unii Europejskiej. W wybudowanych przez nas domach mieszkają głównie Niemcy, Austriacy, Brytyjczycy oraz Irlandczycy, a także Szwajcarzy, Duńczycy, Włosi, Francuzi i oczywiście Polacy.

Co oferujemy naszym Klientom?

Profesjonalne doradztwo

Wiemy, jak długa jest droga od pierwszego marzenia o własnym domu do zamieszkania w nim. Większość ludzi podejmuje taką decyzję tylko raz w życiu. Dlatego zarezerwujemy dla Ciebie dużo czasu. Będziemy tak długo pracować razem nad projektem, aż wszystko będzie dopracowane do najmniejszego szczegółu. Chcemy, abyś był absolutnie pewien, że to właśnie z nami chcesz zbudować swój dom.

Kompleksowa usługa

Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności, związanych z dokumentacją projektową oraz z uzyskaniem decyzji urzędowych niezbędnych przy budowie domu. Otrzymasz gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu budynku. Począwszy od projektu, poprzez budowę, aż po wykończenie wnętrza – doświadczone i sprawdzone ekipy fachowców gwarantują najwyższą jakość na każdym etapie realizacji.

Różnorodność projektów

Możesz wybrać spośród 150 gotowych projektów, zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej architekturze oraz możesz je modyfikować zgodnie z indywidualnymi potrzebami i gustem. Nasze domy oferujemy Państwu w dwóch standardach wykończenia – deweloperskim i pod klucz. Jeśli wolą Państwo zająć się wykończeniem wnętrza samodzielnie możemy zakończyć pracę naszych ekip wcześniej lub oddać dom gotowy do zamieszkania.

Projekty wnętrz

Masz do wyboru wykonane przez architektów gotowe projekty wnętrz wliczone w cenę domu w opcji „pod klucz” – dzięki czemu oszczędzasz pieniądze, mogąc zrezygnować z wynajęcia kogoś z zewnątrz. Gwarantujemy fachowe doradztwo – wspólnie z Tobą dopracowujemy projekt, zmieniając go i obierając materiały według Twoich upodobań, aż do momentu Twojej całkowitej satysfakcji.

Przejrzystość i gwarancja stałej ceny

Powiemy Ci z góry, ile Twój dom będzie kosztował i damy Ci gwarancję tej ceny na 12 miesięcy. Podane przez nas ceny odnoszą się do domu w wersji „pod klucz” łącznie z robotami malarskimi, glazurniczymi i posadzkowymi oraz do domu w stanie developerskim. Płytę fundamentową lub piwnicę możesz zakupić dodatkowo za naszym pośrednictwem.

Wysoka i sprawdzona jakość

Do budowy naszych domów używamy materiałów budowlanych renomowanych producentów, a wszystkie prace wykonują nasze własne wykwalifikowane ekipy montażowe i wykończeniowe. Znak jakości RAL, Certyfikat ISO-9001 oraz stała kontrola materiałów przez Instytut Kontroli Materiałów dla Budownictwa w Dreźnie gwarantują wysoką jakość oraz precyzyjne wykonanie, od produkcji poprzez budowę, aż po wykończenie.

Energooszczędność

Stosujemy nowoczesne rozwiązania budowlane i instalacyjne, takie jak: zewnętrzne przegrody o niskim współczynniku przenikania ciepła, kolektory słoneczne, pompy ciepła, wentylację mechaniczną – pozwalające zdecydowanie obniżyć wydatki na energię.

Krótkie terminy dostaw i krótki czas budowy

Po zakończeniu projektowania domu tworzymy kompletną dokumentację budowy. Ściany, dach i elementy sufitu są produkowane w naszym zakładzie i montowane na Twojej działce w uzgodnionym terminie. W pierwszym dniu montażu możesz już wstawiać piwo do lodówki na wiechę. Podczas gdy nasze wykwalifikowane i doświadczone ekipy fachowców zajmują się wykończeniem wnętrza Twojego domu, powinieneś przygotowywać wszystko do przeprowadzki. W zależności od wielkości domu będziesz mógł wprowadzić się po ośmiu do dwunastu tygodniach.

Długoletnia gwarancja

Dajemy 30 lat gwarancji na konstrukcję Twojego domu.

Doświadczenie

W ciągu ponad 20 lat firma oddała do użytku niemal 9000 domów w całej Europie.
Najkrótsza droga do własnego domu
• wybierz dom
• wybierz wnętrze
• wprowadź się!

Danwood SA

Pin It on Pinterest

Share This