AKTUALNOŚCI TECHNICZNE

PFLEIDERER – Płyta budowlana PremiumBoard mfp® P5

Płytę budowlaną PremiumBoard mfp® P5 wyróżnia wysoka wytrzymałość na zginanie oraz rozciąganie poprzeczne zarówno w kierunku podłużnym, jak i poprzecznym, a także odporność na wilgoć. Jest to możliwe, dzięki nieregularnie rozproszonym wiórom oraz wysokiej jakości kleju na bazie żywicy melaminowej.

ROTO – Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8 WD

Okno dachowe Designo R8 dzięki swojej budowie i parametrom, jest idealnym rozwiązaniem do budynków energooszczędnych i pasywnych. Zapewnia także pozytywny bilans energetyczny zmniejszający koszty ogrzewania oraz pewność dostarczenia odpowiedniej ilości światła na poddasze

FERMACELL – Jedna płyta zamiast dwóch

Szczególne właściwości płyt gipsowo-włóknowych fermacell, wynikające z użytych do ich produkcji materiałów, a także sposobu ich obróbki, sprawiają, że są one idealne do ekonomicznej suchej zabudowy. Ich zalety powodują, iż znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domów gotowych.

FERMACELL – Przegrody w domach gotowych

Konstrukcje prefabrykowane i szkieletowe, to zdecydowanie najlepiej rozwijające się gałęzie budownictwa energooszczędnego. Opierają się one w głównej mierze na systemach suchej zabudowy. Osiągnięcie wysokiej izolacyjności cieplnej ścian związane jest zarówno z grubością zastosowanej izolacji, jak i dokładnością wykonania oraz materiałami użytymi do budowy samych przegród.

Pin It on Pinterest

Share This